Ogłoszenia

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła – 19 września 2021 r.

  • W tym tygodniu rozpoczynamy przygotowanie naszych uczniów do przyjęcia sakramentów I Komunii św. i bierzmowania. W poniedziałek na godz. 18.oo zapraszamy uczniów klas III, a we wtorek także na godz. 18.oo uczniów klas VIII z rodzicami. W tym roku, z racji na ilość uczniów, do bierzmowania przystąpią tylko klasy VIII. Obecność kandydatów na tych spotkaniach obowiązkowa, bo to okazja do zapisania się i podjęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu.
  • Kontynuujemy prace przy rozetach okiennych naszego kościoła. Kamienna forma do okna od strony parkingu jest już na ukończeniu i wkrótce będzie instalowana. Dziękujemy wiernym za wsparcie ofiarami prowadzonych prac konserwatorskich. Na ten cel otrzymaliśmy bezimiennie: z ul. Kopalnia Górna – 50 zł. z Podlubienia – 100 zł. z ul. Górnej – 150 zł. i całkowicie bezimiennie – 400 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  • Uwadze czytelników polecamy prasę katolicką. Dziś także „Aspekt Polski”.
  • W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności ś.p: Alojzy Szymański z ul. Klonowej i Zdzisław Stanke z ul. Wąskiej. Polecajmy ich Bogu Miłosiernemu w modlitwie Kościoła.