Podziękowania

Dziękujemy wszystkim za udział w Triduum Paschalnym i adorację Pana Jezusa. Wielkie wyrazy naszego uznania należą się wszystkim strażom pożarnym naszej parafii za zaciągnięcie Straży Honorowej przy Grobie Pańskim i cały bogaty ceremoniał adoracyjny w kościele i podczas procesji rezurekcyjnej. Za podjęcie dyżurów adoracyjnych dziękujemy też naszym ministrantom.

Dziękujemy wszystkim za pielęgnowanie zwyczaju poświęcenia pokarmów, oraz wszystkim, którzy to przygotowali na punktach, w remizach i kaplicach. Szczególne jednak wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem budowniczych i dekoratorów Grobu Pańskiego, bo należy on do istoty Świąt Zmartwychwstania, a jego urządzenie wymaga wielu dni pracy. Serdecznie dziękujemy tym, którzy się tego podjęli, z Pawłem i Ewą Szczypiorskimi na czele i tymi, którzy ich wspierali.

Ale Grób Pański to także kwiaty, dlatego kolejny raz dziękujemy wszystkim, którzy na ten cel składali swoje ofiary. W ten sposób w urządzeniu i dekoracji Grobu Pańskiego brało udział bardzo wiele osób, i właśnie im wszystkim, którym leży na sercu piękno i wystrój naszej świątyni serdecznie dziś dziękujemy. Bóg zapłać. Za wsparcie i poświęcony czas niech Bóg hojnie wynagrodzi wszystkim.